PATRIARCH COMPLEX

Простір гостинності, де народжуються ідеї та запускаються трансформації

Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси.

Напрямки діяльності

Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси.

Онлайн бронювання

Конференційний сервіс

Ресторан та кейтеринг

Освітні та спортивні послуги

Програми лояльності

Повний комплекс послуг

Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси. Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси. Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси. Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси. Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси. Ми соціально відповідальний проєкт, що пропонує готельний, конференційний, кейтеринговий, культурно-мистецький, освітній та спортивно-оздоровчий сервіси.

ПРЯМУЄТЕ ДО НАС?

м. Львів, вул. Хуторівка 35б
До паркової зони із озерами та відпочинковими компонентами лише
25 хв від центру міста та 30 хв від аеропорту Львів